آشنایی با زهرا قانع

به وب‌سایت زهرا قانع، روانشناس و مشاور کودک خوش آمدید. سلامت روانی کودکان گنجی است که با مراقبت و آگاهی می‌توان آن را کشف کرد. از شما دعوت می‌کنیم که به همراه ما، این سفر پراز آگاهی و حمایت را آغاز کنید.

زهرا قانع، یک روان درمانگر، روانشناس و مشاور کودک است که با مدرک کارشناسی ارشد روانشناسی تربیتی از دانشگاه تهران به‌عنوان یکی از بهترین روانشناسان کودک در حال فعالیت است. خانم زهرا قانع مؤسس خانه آگاهی مامسا نیز هست که یک مجموعه آموزشی و فروشگاهی و بهترین منبع تربیت کودک شما است.

شرکت کننده دوره ها
۰ +
سال مشاوره تخصصی کودک
۰ +
ساعت آموزش تخصصی
۰ +
هدف ما

هدف ما ایجاد فضایی آموزشی و حمایتی برای ازتقای آگاهی و توانمندسازی والدین عزیز جهت تربیت اصولی و موثرتر کودکان و در نهایت ارتقای سلامت روانی و اجتماعی عموم جامعه می باشد.
ما در این مجموعه با ارائه دوره های آموزشی، برگزاری وبینارهای تخصصی، مقالات و مطالب علمی و به روز یاری رسان شما والدین عزیز هستیم تا با کسب مهارت های لازم، روابط خانوادگی خود را بهبود بخشید و با آگاهی از روش های نوین تربیتی و شناخت ویژگی های سنی و رشدی و نیازهای اساسی روحی و عاطفی کودکان، الگوهای مثبت تربیتی را ترسیم نموده و رویکردی سازنده را در پرورش فرزندتان در پیش بگیرید .
طی مسیر فرزندپروری، همراهتان هستیم تا دست در دست هم با تکیه بر دانش روانشناسی، جامعه ای آگاه و توانمند با فرزندانی شاد و موفق بسازیم.
به دنیایی از تجربه های غنی و پربار در زمینه تربیت کودکان خوش آمدید.